Skupina Torrecid je odhodlána posilovat vztahy se svými zákazníky, aby pochopila, jaké jsou nejlepší cesty spolupráce a aby uspěla v projektech společného zájmu a přínosu. Zákaznický servis představuje jednu ze základních funkcí Skupiny Torrecid pro podporu rozvoje zákazníků. Prostřednictvím vysoce profesionálního týmu a úzké spolupráce s našimi zákazníky poskytuje Skupina Torrecid technologickou podporu a technickou pomoc, potřebnou pro přenos technologií a přispívá touto cestou k neustálému zdokonalování výrobků a výrobních postupů svých zákazníků.

Product Development

VÝVOJ VÝROBKŮ


Jedna z nejdůležitějších potřeb dnešního trhu jsou výrobky s širokými možnostmi užití pro své estetické a technické vlastnosti. Na tuto potřebu máme odpověď v našem vývoji produktů, kde neustále obnovujeme designy a efekty.

IMAGE & DESIGN


Nabízíme naši technologii a zkušenosti umožňující nové a jedinečné designy s vyšším rozlišením, u kterých rozeznáte více detailů, barev a efektů, a rozsáhlé umělecké možnosti, které Vám umožní vytvořit nové trendy. Vytváříme budoucí trendy pro dnešní trh.

TECHNICKÁ PODPORA


Spolupracujeme se svými zákazníky v těsném kontaktu a tím jim poskytujeme nejlepší řešení a nejlepší technickou podporu. Naším cílem je společně vyvinout produkty od návrhu až po průmyslovou výrobu. Tato obsáhlá služba je přizpůsobena na míru každému zákazníkovi, abychom mu poskytli správná řešení pro jeho trh.

INŽENÝRSTVÍ KERAMICKÝCH APLIKACÍ


Skupina Torrecid neustále vyvíjí a inovuje způsoby, jak použít keramiku na neobvyklých místech. Nabízíme zákazníkům naše inovace, abychom jim poskytli přidanou hodnotu a vytvořili pro ně nové příležitosti. Vidíme keramiku jako ideální pokrytí povrchů.

SLUŽBY DIGITÁLNÍHO TISKU


Jako jednička na trhu v technologii digitálního tisku v keramickém a sklářském průmyslu si zakládáme na poskytování nejlepších a nejobsáhlejších služeb naším zákazníkům po celém světě.