Neustále hledáme proaktivní, energické a chytré lidi, kteří nám pomohou poskytovat našim zákazníkům ty nejlepší výrobky a služby.

Operátor výroby

Zobrazit informace
Hledáme nového člena do týmu operátorů výroby:
operátor se po tréninkovém programu (za cca 2 měsíce) podílí na obsluze výrobního zařízení v daném úseku.
Tato práce je vhodná i pro absolventy bez pracovních zkušeností.

Požadujeme:
  • trestní bezúhonnost
  • týmového ducha

Proč pracovat právě u nás?
  • nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
  • 25 dní dovolené
  • roční odměny
  • příspěvek na volnočasové aktivity 6000Kč
  • možnost kariérního růstu
  • další benefity (dotované stravování, zvýhodněný mobilní tarif pro rodinné příslušníky, příspěvek na důchodové pojištění)

Máte-li zájem o toto pracovní místo, vyplňte prosím formulář zde.

Výzkumný pracovník

Hledáme nové kandidáty na pozici Výzkumný pracovník.

Co vás čeká
  • Budete se podílet na vývoji nových produktů a technologií
  • Pracovat s námi budete nejen v kanceláři, ale také v laboratoři či ve výrobě
  • O naše klienty se pečlivě staráme a příprava zkušebních vzorků bude jedním z vašich úkolů. A kdo jiný by klientům lépe poradil v problematice spojené s aplikací či výpalem?
  • Budete se účastnit vytváření inovací a jejich aplikací do výrobních procesů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
  • V AJ dokážete komunikovat například s kolegy z dalších zahraničních poboček naší skupiny
  • Hledáme předně někoho s VŠ chemického zaměření, ale ani šikovného člověka se SŠ nezavrhneme
  • Práce s programy MS Office vám není cizí
  • V týmu pozitivních lidí, kteří jsou nadšení pro svojí práci, se cítíte jako doma
  • Pro služební cesty se vám bude určitě hodit řidičský průkaz (sk. B)

Co získáte zaměstnáním v Glazuře
  • Práci v zázemí úspěšné mezinárodní skupiny udávající trendy keramického a sklářského průmyslu
  • Nové nápady se u nás nezametají pod koberec, naopak jsou vřele vítány
  • Náš tréninkový plán vás provede prvními měsíci po nástupu
  • U nás se nezaseknete na jednom místě, možnost kariérního růstu je pro nás samozřejmostí
  • Možnost růstu a seberealizace díky odbornému vzdělávání a jazykovým kurzům
  • Mzdu odpovídající vašemu profilu a znalostem
  • Mezi naše benefity patří například 5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, dotované stravování nebo příspěvek na důchodové pojištění

Ekonomika a podnikové finance

Hledáme nového člena do týmu finančního řízení.
Příprava účetní závěrky, manažerský reporting, finanční plánování, controlling, zpracování DPH, příprava plateb (včetně operací v cizích měnách)

Co byste měl(a) umět a znát?
  • znalost účetnictví
  • problematiku DPH
  • anglický jazyk
  • MS office, zejména excel
  • analytické myšlení

  • jsme stabilní mezinárodní společnost s 95ti letou tradicí
  • jsme světoví lídři udávající trendy v keramickém a sklářském průmyslu
  • práce u nás je různorodá
  • zvýhodněný mobilní tarif pro rodinné příslušníky, flexipassy, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, jazykové kurzy, odborné vzdělávání...
  • Máte-li zájem o toto pracovní místo, vyplňte prosím formulář zde.

Trainee pozice

Hledáme nové kandidáty na Trainee pozici
Jedná se o 6ti měsíčním trainee program v Glazura s.r.o. V rámci programu bude kandidát školen na těchto odděleních:
  • oddělení kontroly kvality
  • výroba frit, glazur a preparátů drahých kovů
  • vývoj frit, glazur a preparátů drahých kovů
  • oddělení údržby
  • oddělení zákaznického servisu (design + aplikace našich produktů do výroby zákazníka)

po Absolvování Trainee programu jsou k dispozici volná místa v oddělení zákaznického servisu, technické pozice ve výrobě a v oddělení obchodně technického servisu. (pozice jsou vhodné i pro absolventy bez pracovních zkušeností)

Požadujeme:
  • minimálně středoškolské vzdělání (technického směru výhodou)
  • inteligentní, vyzrálou osobnost
  • znalost angličtiny – komunikativní úroveň
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • nadšení pro práci, pozitivní energii

  • jsme mezinárodní společnost
  • nabízíme zajímavou a různorodou pracovní náplň
  • u nás máte možnost se dále rozvíjet (jazykové kurzy, odborné vzdělávání)
  • kandidáty pro managerské pozice vždy vybíráme z vlastních řad (neomezený kariérní růst)
  • zvýhodněný mobilní tarif pro rodinné příslušníky, flexipassy…

Supervizor výroby junior

Hledáme nového člena do týmu supervizorů výroby:
Supervizor výroby junior má po trainee programu (za cca 6 měsíců) zodpovědnost za chod jednoho z výrobních středisek tzn. : plánování a logistika výroby, zajišťování kvality produktů, sledování produktivity a efektivity výrobních technologií. Inovace výrobních procesů a navrhování technických zlepšení pro zvyšování efektivity zařízení. (práce je vhodná i pro absolventy bez pracovních zkušeností)

Požadujeme:
  • minimálně maturitní vzdělání technického směru
  • schopnost přijímat rozhodnutí, schopnost dotáhnout věci do konce
  • odvahu, sebedůvěru
  • anglický jazyk- středně pokročilý

  • pro nové zaměstnance máme připravený trainee program

Průběh výběrového řízení - instrukce

Předpokladem pro zařazení do výběrového řízení je předložení strukturovaného životopisu (ČJ případně AJ), vše v jednom souboru obvyklého formátu (PDF, DOC atd.), ve kterém je nutno uvést veškerá předešlá zaměstnání, období ve kterých probíhala a náplň práce na konkrétních pozicích.

V případě, že postoupíte do užšího výběru, budeme Vás kontaktovat s návrhem osobní schůzky. V opačném případě bude dána přednost uchazečům, jejichž profil více vyhovuje požadavkům daného výběrového řízení. S Vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu s ustanovením zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Kontaktní formulář

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše telefonní číslo (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva

    Váš životopis

    Kliknutím na odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů

    Lidské zdroje

    Personalista