Neustále hledáme proaktivní, energické a chytré lidi, kteří nám pomohou poskytovat našim zákazníkům ty nejlepší výrobky a služby.

Technický pracovník/ice obchodně-technického servisu

Zobrazit informace
Hledáme vhodné kandidáty na pozici Technického pracovníka/ice obchodně-technického servisu.

Koho hledáme?
    Do našeho týmu obchodních zástupců hledáme komunikativního „parťáka“, který bude oslovovat nové klienty, ale také pečovat o ty stávající a zajišťovat jim technickou podporu. Součástí jsou také časté zahraniční služební cesty. Pokud jsou Vaší předností komunikační dovednosti, ochota cestovat, technické myšlení a není Vám cizí zodpovědnost a samostatnost, pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis a řekneme si více!

Co Vás čeká:
  • průzkum trhu
  • oslovení nových klientů
  • prezentace a implementace nových výrobků
  • technická podpora zákazníků
  • zpracování nabídek

    Požadujeme:
  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • ŘP, sk. B
  • ochotu cestovat
  • chuť učit se nové věci
  • uživatelská znalost MS Office

    Nabízíme:
  • práci v zázemí úspěšné mezinárodní skupiny udávající trendy keramického a sklářského průmyslu.
  • náš tréninkový plán Vás provede prvními měsíci po nástupu.
  • nové nápady se u nás nezametají pod koberec, naopak jsou vřele vítány.
  • u nás se nezaseknete na jednom místě, možnost kariérního růstu je pro nás samozřejmostí.
  • možnost růstu a seberozvoje díky odbornému vzdělávání a jazykovým kurzům.
  • mezi naše benefity patří například 5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity (9 000 Kč), příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění, dotované stravování, příspěvek na dopravu, akce pro zaměstnance.

  • Tato pozice je vhodná pro absolventy bez pracovních zkušeností!

    Nástup je možný ihned! Neváhejte vyplnit formulář zde a řekneme si více!

    Technický pracovník/ice - laboratoř pro zákazníky

    Hledáme vhodné kandidáty na pozici Technického pracovníka/ice- laboratoř pro zákazníky.

      Rozšiřujeme náš tým techniků, kteří zajišťují chod poloprovozu, tedy laboratoře pro zákazníky, pro inovace a vývoj. Neznáte svět keramiky? Nevadí, vše Vás naučíme, máme pro Vás připravený tréninkový plán, který Vás provede prvními měsíci po nástupu. Postačí Váš aktivní zájem a ochota občasně vycestovat na služební cestu.

  • Obsluha technologických zařízení na poloprovozu (lis, sušárna, pec, glazovací linka, mlýny).
  • Příprava vzorků našich materiálů pro poloprovozní zkoušky.
  • Provádění interních testů a testů pro zákazníky.

    Požadujeme:
  • ŘP, sk. B

    Nabízíme:

    Průběh výběrového řízení - instrukce

    Předpokladem pro zařazení do výběrového řízení je předložení strukturovaného životopisu (ČJ případně AJ), vše v jednom souboru obvyklého formátu (PDF, DOC atd.), ve kterém je nutno uvést veškerá předešlá zaměstnání, období ve kterých probíhala a náplň práce na konkrétních pozicích.

    V případě, že postoupíte do užšího výběru, budeme Vás kontaktovat s návrhem osobní schůzky. V opačném případě bude dána přednost uchazečům, jejichž profil více vyhovuje požadavkům daného výběrového řízení. S Vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu s ustanovením zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

    Kontaktní formulář

      Vaše jméno (vyžadováno)

      Váš email (vyžadováno)

      Vaše telefonní číslo (vyžadováno)

      Předmět

      Vaše zpráva

      Váš životopis

      Kliknutím na odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů

      Lidské zdroje

      Personalista