We are constantly looking for a proactive, energic and smart people who help us provide to our customers the best products and services.

Chemik/čka výroby glazur

Show more
Hledáme člena do našeho týmu operátorů výroby

Co vás čeká:
  • Operátor se po tréninkovém programu (za cca 2 měsíce) podílí na obsluze výrobního zařízení v daném úseku.
  • Tato práce je vhodná i pro absolventy bez pracovních zkušeností. Práce s břemeny.

  • Proč pracovat právě u nás?:
    • - nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
    • - 25 dní dovolené
    • - roční odměny
    • - příspěvek na volnočasové aktivity 8 000,-Kč
    • - jsme světoví lídři udávající trendy v keramickém a sklářském průmyslu

    Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte vyplnit formulář zde. nebo volejte na T: 604 172 272.

    The competitive procedure - Instructions

    A prerequisite for inclusion in the selection process is the submission cover letter ((Czech, English) and résumé (Czech, English), preferably with a passport-size photos, all in one PDF file)) in which it is necessary to include all previous employment period in which carried out a job description for a particular position.

    In case proceed shortlisted we will contact you with a proposal for a personal meeting. Otherwise, preference will be given to applicants whose profile meets the requirements of the more tender. Your personal data will be handled in accordance with Act No.101 / 2000 Sb., On personal data protection.

    Human resources